Versenyeredményeink

Diákolimpia eredmények 2021/2022

körzet: 15 iskola

megye: 149 iskola

Evezés, országos döntő: IV. korcsoport: III. helyezés

Szedlák Farkas, Szedlák András, Takács Dominik, Matucza Máté, Szendrei Eszter

Játékos sor és váltóverseny, alsó tagozat: megyei döntő III. helyezés

Röplabda, VI. korcsoport: megyei döntő IV. helyezés

Evezés, egyéni ergométeres országos döntő:

 III. korcsoportban:

  •  Szedlák Farkas II. helyezés

 IV. korcsoportban:

  • Takács Dominik III. helyezés
  • Szedlák András V. helyezés
  • Matucza Máté VII. helyezés


Sakk megyei döntő:

I. korcsoport: Centgraf Gergely VI. helyezés

II. korcsoport:

  • Alapi Barnabás VII. helyezés
  • Petrik Bence XVI. helyezés
  • Radics-Bózsing Medárd Gyula XX. helyezés

III. korcsoport: Tóth Kolos: XII. helyezés

Tájfutás megyei döntő:

II korcsoport: Maráz Botond II. helyezés

III. korcsoport: Maráz Levente I. helyezés

IV. korcsoport: Maráz Mátyás I. helyezés

Tájfutás országos döntő:

II. korcsoport: (hosszútáv) Maráz Botond I. helyezés

II. korcsoport: (rövidtáv) Maráz Botond VIII. helyezés

III. korcsoport: (hosszútáv) Maráz Levente: II. helyezés

III. korcsoport: (rövidtáv) Maráz Levente: II. helyezés

IV. korcsoport: (rövidtáv) Maráz Mátyás: IX. helyezés

IV. korcsoport: (hosszútáv) Maráz Mátyás: XXV. helyezés
Iskolák közti eredmény: kápolnásnyéki VMG III. helyezés!!!



Labdarúgás megyei döntő V- VI. korcsoport: VII. helyezés

Labdarúgás körzeti döntőII. korcsoport: III. helyezés

Aerobic országos döntő: VI. korcsoport: III.helyezés

 Papacsek Flóra, Kovács Lilla, Mérei Kata, Mészáros Zsófia

Atlétika, megyei döntő: II.korcsoport

Fiúk: IV. helyezés

Alapi Botond, Maráz Botond, Orisek Iván, Hufnágel Henrik, Szabó Soma

Lányok: IV. helyezés

Gerencsér Kincső, Váradi Orsolya, Tihi Bíborka, Szabó Nóra, Tóthpál Réka

Kosárlabda, 4. évfolyam országos döntő: II. helyezés

Tenisz, országos döntő:

II. helyezés: Fenyves Angelika, Fenyves Gréta

Kajakos eredmények legkisebbek

Héraklész fizikai felmérő, Győr, 2022.02.19
Tihi Dorottya Hajnalka (2a)
U9 lány, aranyfokozat

Eszkimó Indián Játékok, Zalaegerszeg, 2022.06.11-12
Előkészítő U9 fiú-lány, aranyfokozat

Eszkimó Indián Játékok, Zalaegerszeg, 2022.06.11-12
Tóth-Dallos Márton (3a)
Előkészítő U9 fiú-lány, aranyfokozat

Kövesdi Patrik

Felnőtt és U23 Eb és vb válogató K-1 férfi U23 1000 méter VI. hely (Eb résztvevő a belgrádi U23 Eb-n)

A-Híd Kupa Öbölkör Bajnokság K-1 férfi U23 2000 méter I. hely

Nemes Réka

Maraton Magyar Bajnokság K-1 női ifjúsági gyorsasági 18 km I. hely

Kajak Edzésverseny K-1 női 500 méter I. hely

Ifjúsági Tájékoztató Verseny K-1 női 500 méter I. hely

U23-as EB K1 1500 m: négyesben I. helyezés, valamint K1 1000 m egyéni I. helyezés

Kovács Lili

Csay Renáta Regionális Akadémiai Kupa MK-1 női kölyök U13 2000 m IV. hely

Csay Renáta Regionális Évadnyitó Verseny MK-1 női kölyök U13 5000 m V. hely

RSD Open Verseny MK-1 női kölyök U13 2000 m VI. hely

Maraton Magyar Bajnokság MK-1 női kölyök U13 10 km csapatverseny I. hely

Szabó Tamara

Csay Renáta Regionális Akadémiai Kupa MK-1 női kölyök U13 2000 m III. hely

Csay Renáta Regionális Évadnyitó Verseny MK-1 női kölyök U13 5000 m IV. hely

RSD Open Verseny MK-1 női kölyök U13 2000 m V. hely

Maraton Magyar Bajnokság MK-1 női kölyök U13 10 km csapatverseny I. hely

Novák Anna

Csay Renáta Regionális Akadémiai Kupa MK-1 női kölyök U13 2000 m V. hely

Maraton Magyar Bajnokság MK-1 női kölyök U13 10 km csapatverseny I. hely

Szép Virág Panka (Magyarország Jó tanulója-Jó sportolója!)

Maraton Magyar Bajnokság K-2 női serdülő U15 15km IV. hely

Maraton Magyar Bajnokság K-1 női serdülő U15 csapatverseny II. hely

Csay Renáta Regionális Akadémiai Kupa K-1 női serdülő U15 500 méter IV. hely

Csay Renáta Regionális Akadémiai Kupa K-2 női serdülő U15-U16 500 méter I. hely

Gaál Liliána (Magyarország Jó tanulója-Jó sportolója!)

Maraton Magyar Bajnokság K-1 női ifjúsági gyorsasági 18 km VI. hely

Maraton Magyar Bajnokság K-1 női ifjúsági gyorsasági 18 km csapatverseny I. hely

Ackermann Sára

Összevont Kenus Regionális Kupa TC-4 gyermek U10-U11 2000 méter I. hely

Ackermann Kata

Összevont Kenus Regionális Kupa TC-4 gyermek U10-U11 2000 méter I. hely

Ballér Janka

Összevont Kenus Regionális Kupa TC-4 gyermek U10-U11 2000 méter I. hely

Országos Kenu Eszkimó-Indián Játékok TC-4 gyermek U10-U12 VI. hely

Vajda Adél Sára

Összevont Kenus Regionális Kupa TC-4 gyermek U10-U11 2000 méter I. hely

Országos Kenu Eszkimó-Indián Játékok TC-4 gyermek U10-U12 VI. hely

Huszár Szonja

Összevont Kenus Regionális Kupa PC-2 gyermek U12 2000 méter II. hely

Magyar Kupa döntő

PC4 vegyes Ackermann Kata, Ackermann Sári, Vajda Adél, Ballér Janka IV. helyezés

MK1 200 m Tihi Bíborka V. helyezés PC4 2000 m Huszár Szonja négyesben IX. helyezés

Tájfutás Diákolimpia országos döntője 2021/2022.

Örömmel tájékoztatunk, hogy a Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium az előkelő 3. helyet szerezte meg a 269 iskolából a Tájfutás Diákolimpia országos döntőjében, ahol az alábbi egyéni és csoportos eredmények születtek:

Sprint döntő:

FII kategória: Maráz Botond – 8. hely

FIII kategória: Maráz Levente – 2. hely

FIV kategória: Maráz Mátyás – 9. hely

Eredmények: http://admin.mtfsz.hu/fajl/get/fajl_id/27800/tipus/render

Váltó:

Itt megyei váltók indultak, ahol a Fejér megyét a Pintér Gergő, Maráz Levente, Maráz Mátyás hármas képviselte és az előkelő 6. helyet szerezte meg a 37 váltóból.

Eredmények : http://admin.mtfsz.hu/fajl/get/fajl_id/27803/tipus/render

Hosszútáv döntő:

FII kategória: Maráz Botond – 1. hely

FIII kategória: Maráz Levente – 2. hely

FIV kategória: Maráz Mátyás – 25. hely

Eredmények: http://admin.mtfsz.hu/fajl/get/fajl_id/27809/tipus/render

Szívből gratulálunk tanulóink kiváló sikereihez!

Fridrich Margit megyei irodalmi verseny 2021/2022.

A hagyományokhoz híven a 2021/2022-es tanévben is megrendezésre a került a Friedrich Margit megyei irodalmi verseny. A felhívásra 7 iskolából 44 pályamunka érkezett tavasz, fiatalság, újjászületés, szerelem témakörében. Gimnáziumi tagozatunkon 1. helyezést ért el Furján Bernadett 11/A osztályos tanuló novella kategóriában, különdíjas lett Pintér Péter, a 9/NY diákja. Munkájuk gyümölcsét könyvutalvány formájában nyerték el. Gratulálunk az eredményekhez!